تبلیغات
انجمن علمی بانكداران - طرح عقیق بانک اقتصاد نوین برای اغوای مشتریان:
طرح عقیق بانک اقتصاد نوین برای اغوای مشتریان: | عمومی ,

طرح عقیق بانک اقتصاد نوین برای اغوای مشتریان:

از  قدیم رسم بوده است که عرضه کنندگان محصول و خدمات کالا یا خدمتی را که به مشتریان عرضه میدارند در لفافه ای خوش خط و خال و پر زرق و برق پیچیده شده است و آنچه را که مشتری به ظاهر می بیند همان چیزی نیست که برای آن پول می پردازد و آن را میخرد.

میتوانید ظرفهای حاوی شکلات را از زیر نگاه کنید و ببینید که در قسمت زیرین به سمت داخل فرو رفتگی دارد و باعث می شود که بخشی از حجم داخل آن گرفته شود این یعنی اینکه شما ظرفی را به ابعاد 2500 =10*10*25 سانتیمتر مربع می بینید اما واقعیت این است که ....

بگذریم در صنعت مالی هم وضع به همین منوال است و برخی از انواع محصولات بیمه ای به این صورت به مردم معرفی می شوند که اگر میخواهید بعد از 15 سال شرکت بیمه به شما 1میلیون تومان اعطا کند باید در طول 15 سال هرماهه 2500تومان حق بیمه بپردازید. در اینجا به شما نمی گویندکه نرخ سودی که نصیب شما می شود چه مقدار است اما شما ظاهری بسیار فریبنده را می بینید که با توجه به شرایط تورمی تقریباً به معنی دور ریخت ماهانه 2500 تومان از درآمد مشتریان بیمه است.

حال وارد شدن بانکها هم به این عرصه همان وضعیت را ایجاد می کند اما در صورت طراحی خوب بانکداران می توان گفت که برندهای بانکی از برندهای بیمه ای معتبر تر و قوی تر بوده و باعث جلب تعداد بیشتری از مشتریان می شود.

اما در ار تباط با محصول جدید بانک اقتصاد نوین یعنی طرح عقیق این اتفاق نیفتاده است زیرا در این طرح شما باید در ابتدای دوره سرمایه ای به میزان 1.000.000ریال را به حساب خود بریزید و در طول هر ماه هم 50.000تومان دیگر را واریز کنید در انتهای سال پنجاهم یا ماه شستم بانک سرمایه ای به میزان ۶۲0.000 ریال یا ۶۲.000تومان را به شما خواهد داد.

موضوع از قدرت اغواگری چندانی برخوردار نیست  اما محاسبات فنی حاکی از آن است که اگر پول خود را در حسابی با نرخ سود ۱۵% سپرده کنید و همه ماهه هم مبلغی معادل اقساط 50 هزار تومانی فوق را به حساب بریزید در انتهای ماه شستم  سرمایه ای به میزان 59میلیون ریال را خواهید داشت  و میتوانید تا آخر خودتان که سهل است تا آخر عمر همه کس خودتان ماهانه حدود 60هزار تومان سود دریافت کنید.

به هر تقدیر انتخاب با شماست می توانید به  این فرصت عالی با نرخ سود 1۵تا 1۶درصد بسنده کنید که حتی از بیمه های عمر هم بازده بسیار کمتر ی دارد

 

 


نوشته شده توسط arman در چهارشنبه 16 مرداد 1387 و ساعت 09:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ آیا بانک مرکزی نظارتی بر بانکها دارد+ آیا ((ما)) میتواند بیمه ملت ایران باشد+ افزایش سرمایه بانکها+ ویژگی اعضای کمیته انضباطی تهران + آینده صنعت بانکداری و آینده بانک ها + استخدام و اخلاق حرفه ای + کمک به مردم پاکستان یا دور ریختن پول+ بانکداران موفق در آینده چگونه اند؟+ جایزه یا جهیزیه+ در بانکداری چه خبرها که نمی شنوی+ استاندارساز ی فرایند اعطای تسهیلات+ مقررات بیشتر برای بانک های بریتانیایی+ درحوزه سیاستهای پولی دولت چه كسی حرف اول + بخیلها به‌جای «كلیدر» دولت‌آبادی «دن آرام» شلوخوف را می‌خوانند. + چشم انداز 15 ساله

صفحات: