تبلیغات
انجمن علمی بانكداران - برترین تبلیغ قرض الحسنه بانکی
برترین تبلیغ قرض الحسنه بانکی | عمومی ,
دیر زمانیست که در بانکهای کشور تبلیغات مربوط به حسابهای قرض الحسنه را می بینیم . تبلیغاتی که اگر برای بانکها ارزان تمام میشوند نان و آب خوبی برای تلویزیون دارند . گویا هرچه بانکها مانده داشته باشند میتوانند معدل ۱درصد آن را جایزه داده و معادل ۱درصد آنرا هم هزینه تبلیغ کنند و نیک میدانید که ۱ درصد آن شاید برای بانکی مثل بانک ملی ۲۰میلیاردتومان بشود.

هر ثانیه 200 تا 300 هزارتومان رقم کمی نیست یک تبلیغ 30 تا 40 ثانیه ای بیش از 10 میلیون تومان نان آوری دارد . و ....  باید ساخت و تهیه را هم از نظر دور نداریم اما اینکه هر تبلیغی تا چه حد  مورد توجه واقع میشود سئوالی است که از شما پرسیده شده است اگر میتوانید مارا در انتخاب بهترین تبلیغ راهنمایی کنید .


نوشته شده توسط arman در جمعه 23 فروردین 1387 و ساعت 04:04 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ آیا بانک مرکزی نظارتی بر بانکها دارد+ آیا ((ما)) میتواند بیمه ملت ایران باشد+ افزایش سرمایه بانکها+ ویژگی اعضای کمیته انضباطی تهران + آینده صنعت بانکداری و آینده بانک ها + استخدام و اخلاق حرفه ای + کمک به مردم پاکستان یا دور ریختن پول+ بانکداران موفق در آینده چگونه اند؟+ جایزه یا جهیزیه+ در بانکداری چه خبرها که نمی شنوی+ استاندارساز ی فرایند اعطای تسهیلات+ مقررات بیشتر برای بانک های بریتانیایی+ درحوزه سیاستهای پولی دولت چه كسی حرف اول + بخیلها به‌جای «كلیدر» دولت‌آبادی «دن آرام» شلوخوف را می‌خوانند. + چشم انداز 15 ساله

صفحات: