تبلیغات
انجمن علمی بانكداران - ۱۰ ریال برای بیت المال
۱۰ ریال برای بیت المال | عمومی ,

دفتر رئیس جمهور با انتشاراطلاعیه‌ای اعلام كرده است كه : كسانی كه هرگونه دیونی نسبت به بیت المال دارند، مشروط به‌اینكه بدهی‌های قانونی نباشد، می‌توانند دیون خود را ناشی ازاستفاده‌های غیرمجاز ازامكانات دولتی و یا خسارات ناشی از سهل‌انگاری، به‌حساب شماره ‪ ۱۰۸‬خزانه، نزد بانك مركزی، قابل پرداخت در تمام شعب بانك ملی، واریز كنند.

حالا این كه این مبلغ چگونه و در چه راهی و توسط چه كسی هزینه میشود بماند اما من حتماً در اولین فرصت یك ۱۰ ریالی را به حساب مذكور  واریز میكنم تا ثابت كنم كه دارم به احمدی نژاد تبدیل میشوم.

متن كامل اطلاعیه دفتر رئیس جمهور  ؟!‌ ؟!  به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم مومن و شریف ایران
ماه رمضان، ماه خدا،  كه  اشرف  و  افضل  ماههاست   بر  شما  مبارك  باد.

ماه نزول قرآن و رحمت الهی، ماه استغفار، اغتنام فرصت‌ها و تجدید میثاق است كه مومنان در آن نسبت به طهارت روح و جان و اخلاق خود قیام می‌كنند و همه آلودگی‌ها را از زندگی خویش و جامعه می‌زدایند تا پس از آن نیز پاك و منزه و با اندوخته تقوی، تمام سال را در مسیر مستقیم الهی حركت كنند. ملت عزیز و متعهد به اسلام مفتخر است، همه هم و تلاش خود را در مسیر پاكی و تقوی مصروف داشته و به فضل و رحمت خداوند امیدوار می‌باشد.

نظر به اینكه بعضی از هموطنان در تماس با دفتر ریاست جمهوری اظهار می دارند كه احیانا دیونی نسبت به بیت المال دارند، مثلا احتمال داده‌اند در گذشته از امكانات دولتی از قبیل خودرو - تلفن - خانه سازمانی و ...

استفاده غیرمجاز نموده یا حین خدمت در نگهداری و حفاظت از بیت المال كوتاهی كرده و بعضا نیز در ساخت و سازها و خریدها دقت لازم را معمول نداشته و از این قبیل موارد، درخواست كرده‌اند تا دولت راهی را نشان دهد كه بتوانند ذمه خود را از دیون مزبور بری نموده تا در این ماه مبارك و در آستانه شبهای قدر بهتر به خودسازی و طهارت نفس و جلب رضایت حضرت حق موفق شوند.

در پاسخ به این سئوالات جناب آقای رئیس جمهور مقرر داشتند: در مواردی كه قانون و مقررات ساكت است، دولت می‌پذیرد در حدودی كه افراد مزبور خود تشخیص می‌دهند و یا تخمین می‌زنند، بدهی ناشی از استفاده‌های غیرمجاز و یا خسارات ناشی از سهل‌انگاری و نظایر آن را به حساب شماره ‪ ۱۰۸‬خزانه نزد بانك مركزی قابل دریافت در تمام شعب بانك ملی واریز و رسید اخذ كنند، لكن توجه داشته باشند بدهی‌های قانونی و مشخص، از شمول این اجازه مستثنی است و باید بر طبق مقررات تادیه شود.

انتظار دارد، من بعد طبق موازین و با دقت و همت بیشتری در حفظ بیت المال بكوشند.

توفیق همه را از خداوند متعال مسئلت دارد.

دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران؟


نوشته شده توسط arman در دوشنبه 9 مهر 1386 و ساعت 11:10 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ آیا بانک مرکزی نظارتی بر بانکها دارد+ آیا ((ما)) میتواند بیمه ملت ایران باشد+ افزایش سرمایه بانکها+ ویژگی اعضای کمیته انضباطی تهران + آینده صنعت بانکداری و آینده بانک ها + استخدام و اخلاق حرفه ای + کمک به مردم پاکستان یا دور ریختن پول+ بانکداران موفق در آینده چگونه اند؟+ جایزه یا جهیزیه+ در بانکداری چه خبرها که نمی شنوی+ استاندارساز ی فرایند اعطای تسهیلات+ مقررات بیشتر برای بانک های بریتانیایی+ درحوزه سیاستهای پولی دولت چه كسی حرف اول + بخیلها به‌جای «كلیدر» دولت‌آبادی «دن آرام» شلوخوف را می‌خوانند. + چشم انداز 15 ساله

صفحات: