تبلیغات
انجمن علمی بانكداران - شیبانی رفت مظاهری آمد پنجشنبه تعطیل است شگفتیهای دیگری هم در راهند
شیبانی رفت مظاهری آمد پنجشنبه تعطیل است شگفتیهای دیگری هم در راهند | عمومی ,

 در پی استعفای ابراهیم شیبانی از ریاست کل بانک مرکزی ، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور نیز با این استعفا موافقت کرده است.
نمیدانم وقتی احمدی نژاد استعفا کرد چه کسی بجایش منصوب میشود؟؟

طهماسب مظاهری با حكم رییس جمهور جایگزین ابراهیم شیبانی رییس كل بانك مركزی شد.
بر اساس این گزارش طهماسب مظاهری مدیر عامل بانك توسعه صادرات و وزیر سابق امور اقتصاد و دارایی بود.
طهماسب مظاهری سال 1332 متولد شده و دارای مدرك كارشناسی و كارشناسی ارشد عمران از دانشكده فنی دانشگاه تهران است.
وی از سال 1358 تا 1359 مدیر كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، از سال 1359 تا 1360 معاون عمرانی استانداری كهكیلویه و بویر احمد، از سال 1360 تا 1364 قائم مقام سازان برنامه و بودجه، از سال 1364 تا 1370 رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی، از سال 1370 تا 1373 دبیركل بانك مركزی، از سال 1373 تا 1376 قائم مقام مدیر عامل شركت فولاد، از سال 1380 تا 1383 وزیر امور اقتصادی و دارایی و از سال 1384 تا 1385 معاون كل وزارت امور اقتصادی و دارایی و از تابستان سال 1385 تاكنون مدیرعامل بانك توسعه صادرات ایران بوده است. 
به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری هیئت وزیران در این جلسه با تبریك میلاد امام عصر (عج) به منظور تسهیل حضور گسترده اقشار مردم در جشن‌های نیمه شعبان، پنج‌شنبه هشتم شهریور را برای كاركنان دولت در سراسر كشور تعطیل اعلام كرد.
هیئت دولت در ادامه تصریح كرد: در روز پنج‌شنبه شعب ویژه بانك‌ها برای رفع نیازهای مردم در مراكز استان‌ها و شهرستان‌ها فعال خواهند بود.
همچنین در این جلسه تعدادی از آیین‌نامه‌های دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی، تصویب شد.


نوشته شده توسط arman در یکشنبه 4 شهریور 1386 و ساعت 09:08 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ آیا بانک مرکزی نظارتی بر بانکها دارد+ آیا ((ما)) میتواند بیمه ملت ایران باشد+ افزایش سرمایه بانکها+ ویژگی اعضای کمیته انضباطی تهران + آینده صنعت بانکداری و آینده بانک ها + استخدام و اخلاق حرفه ای + کمک به مردم پاکستان یا دور ریختن پول+ بانکداران موفق در آینده چگونه اند؟+ جایزه یا جهیزیه+ در بانکداری چه خبرها که نمی شنوی+ استاندارساز ی فرایند اعطای تسهیلات+ مقررات بیشتر برای بانک های بریتانیایی+ درحوزه سیاستهای پولی دولت چه كسی حرف اول + بخیلها به‌جای «كلیدر» دولت‌آبادی «دن آرام» شلوخوف را می‌خوانند. + چشم انداز 15 ساله

صفحات: