تبلیغات
انجمن علمی بانكداران - ((ما که ادعایی نداریم))
((ما که ادعایی نداریم)) |

یکی از دوستان و مدیران شبکه بانکی مطلبی را نوشته بودند که از بنده خواستند که آن را در این وبلاگ درج نمایم

عنوان آن هم این بود که ((ما که ادعایی نداریم))

این شما و این هم مطلب

 ((ما که ادعایی نداریم))

گویا دوست گرامی و رئیس جمهور ارجمند در نامه‌هایی جداگانه به اساتید دانشگاهی و علمای حوزوی افاضاتی فرمودند (( طرح‌ریزی و تدوین الگوهای نوین اقتصادی سالم، پویا و پایدار را خواستار شده اند))

در همین ارتباط هم قرار هست که یک شوی تبلیغاتی قوی را برگزار کنند و  حالا که داعیه رهبری جهان توسط ایشان از سوی سایر رهبران دنیا مورد توجه و استقبال مواجه نشده است  قصد دارند فاز داخلی این پروژه را دنبال کنند . بالاخره این گروه قصد تشکیل یک امپراتوری نوین در هزاره سوم میلادی  را دارند اما دور راه در پیش روی است یا اینکه هرکاری را به اهلش بسپارند و  خود در  ردای رهبری این پروژه را دنبال نمایند و یا اینکه حرفهای بزرگی را بزنند و به هر راه و روشی که شده بزرگان علم و سیاست و اداره اجتماع را با خود همراه نمایند و گویا ایشان این روش دوم را دنبال می نمایند.

وقتی که فهمیدم دعوت جناب رئیس جمور با استقبال مواجه نشده است تصمیم گرفته اند سیاهی لشگری ترتیب دهند و ما را نیز قابل دانسته اند تا بنشینیم پای صحبتهایی که تا کنون در سفرهای استانی  خریدار داشته است در مرکز همایشهای سازمان صداو سیما . اما  برنمیتابم این که بشنوم و تایید کنم و دم برنیاورم سیاستهایی را که باعث نابودی ما شده . همین حرفها بوده است که داشته و  ناداشته ها و رشته های  ما را   برباد داده  و پنبه نموده است .

مگر نه اینکه نفت به 140دلار رسید  و ما بوی نفت را حس نکردیم. فقط به بهانه اینکه چاههای نفت ما ارزش چند برابری یافته است نه تنها در چاههای نفت نیمه بسته را باز کردیم بلکه خوان گسترده حساب ذخیره ارزی را نیز به ثمن بخس فروختیم . بهای آن رای چند پیر زن و معتاد مرد روستایی است که ماهانه 30 تا 40 هزار تومان دریافت میدارند. سیاستهای پوپولیستی و گداپروری که حجت االاسلام والمسلمین رفسنجانی هم به آن اشارتی داشته اند.

بگذریم از همه اینها  من که خود را قابل و لایق داعیه رهبری دنیا نمیدانم چه رسد به این که از داعیه در گذم و در رهبری جهان نقشی هم داشته باشم بنابر این در همایش نخواهم بود.

بدرود

 


نوشته شده توسط arman در شنبه 11 آبان 1387 و ساعت 09:40 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ آیا بانک مرکزی نظارتی بر بانکها دارد+ آیا ((ما)) میتواند بیمه ملت ایران باشد+ افزایش سرمایه بانکها+ ویژگی اعضای کمیته انضباطی تهران + آینده صنعت بانکداری و آینده بانک ها + استخدام و اخلاق حرفه ای + کمک به مردم پاکستان یا دور ریختن پول+ بانکداران موفق در آینده چگونه اند؟+ جایزه یا جهیزیه+ در بانکداری چه خبرها که نمی شنوی+ استاندارساز ی فرایند اعطای تسهیلات+ مقررات بیشتر برای بانک های بریتانیایی+ درحوزه سیاستهای پولی دولت چه كسی حرف اول + بخیلها به‌جای «كلیدر» دولت‌آبادی «دن آرام» شلوخوف را می‌خوانند. + چشم انداز 15 ساله

صفحات: